Aicinam svētceļniekus Krusta gājienā no Zilupes uz svētavotu Opoļos

Ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra un Augstisvētītā Daugavpils un Rēzeknes Bīskapa Aleksandra svētību Zilupes Krusta Pacelšanas baznīcas draudze aicina svētceļniekus Krusta gājienā no Zilupes uz svētavotu Opoļos, 21. septembrī, Dievmātes Piedzimšanas svētkos!

Tiek piedāvāti 3 maršruti:

  • № 1: Rīga — Ogre — Madona — Stāmeriena — Balvi — Kārsava — Zilupe — Opoļi
  • № 2: Rīga — Jēkabpils — Jersika — Ilūkste — Daugavpils — Krāslava — Lauderi — Zilupe — Opoļi
  • № 3: Rīga — Jēkabpils — Krustpils — Ilūkste — Rēzekne — Jaunā Slobodka — Zilupe — Opoļi

Piektdien, 20. septembrī, plkst. 6.00 notiks aizlūgums Dievmātes Pasludināšanas baznīcā (Rīgā, Gogoļa ielā 9). Plkst. 6.45 izbraukšana. Pilsētu un baznīcu apmeklēšana maršrutā. Plkst. 17.00 Zilupes Krusta Pacelšanas baznīcā notiks Visnakts dievkalpojums.

Sestdien, 21. septembrī, Mūsu Vissvētās Valdnieces Dievadzemdētājas un Mūžamjaunavas Marijas Piedzimšanas dienā, Zilupes Krusta Pacelšanas baznīcā 7.15  grēksūdze, 9.00 Dievišķā Liturģija, 12.30 Krusta gājiena sākums no Zilupes Krusta Pacelšanas baznīcas uz svētavotu Opoļos.

Šogadpirmo gadu svētceļnieki varēs ne tikai pasmelt ūdeni, bet arī iegremdēties tajā. Lūgums ņemt līdzi dvieli un kreklu.

Pieraksts un informācija:
27790284, 26340009, 26972427, 27077152.